Vodafone Online'dan Kurumsal Hat Alanlara Özel %25 İndirim!

60.000'den fazla işletme sahibinin kullandığı ve kullanan 10 kişiden 9'unun önerdiği Kolay e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı'nın yıllık paketleri Vodafone Online'dan Kurumsal Hat Alanlara Özel %25 İndirimli!

Ücretsiz Deneyin
Vodafone Online'dan Kurumsal Hat Alanlara Özel %25 İndirim!

Özellikler

Size Özel Avantajlar Bir Tık Uzağınızda!

Size Özel Avantajlar Bir Tık Uzağınızda!
Harika!
İşbaşı App Rating
+4000 değerlendirme
Loog Logo Logo

Logo İşbaşı Nedir?

İnternet erişimi olan her yerden hızlı ve kolay fatura kesmelerine, ister e-fatura ister yazdırarak müşterileriyle paylaşmalarına olanak sağlayan, gelir-gider takibi, cari takibi, stok takibi ve daha birçok özellik barındıran, Logo Yazılım tarafından geliştirilen web tabanlı bir ön muhasebe ve e-fatura programıdır.

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

60.000'de fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz. Kullanan her 10 kişiden 9’unun önerdiği Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlamak için tıklayınız.

Vodafone Kampanyası Nedir?

Vodafone online’dan kurumsal hat alan müşterilere özel, Logo İşbaşı Kolay E-Fatura ve Online Ön Muhasebe Programı’nda yıllık paketler %25 İndirimli! E-Fatura paketlerinde ücretsiz e-Fatura’ya geçiş danışmanlığı ve aylık 175, yıllık 2100 e-fatura/e-arşiv fatura kontörü, ikili paket satın alımında ise ek olarak 1 yıllık e-imza hediye edilecektir.

Vodafone Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Vodafone online’dan kurumsal hat alan müşterilere özel %25’lik indirimden yararlanmak için Logo İşbaşı internet sitesinden ücretsiz üyelik gerçekleştirdikten sonra Vodafone kurumsal web sitesinde hat satın alma sonucunda verilen kampanya kodunu kullanarak alım yapabilirsiniz.

Logo İşbaşı paketleri ile ilgili sorularınız için 0262 679 88 00 üzerinden Logo İşbaşı Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Koşulları:

● Kampanya sadece 15.01.2024 tarihinden itibaren Vodafone Kurumsal online kanaldan kurumsal hat alan (yeni hat ya da hat taşıma) müşterilere özel Logo İşbaşı Kolay E-Fatura ve Online Ön Muhasebe Programı’nda yıllık paketler %25 İndirimlidir. Vodafone Web sitesinde hat satın alma işlemi gerçekleştikten sonra çıkan ekranda görülen indirim kodunun kullanılması gerekmektedir.
● E-Fatura paketlerinde ücretsiz e-Faturaya geçiş danışmanlığı ve aylık 175, yıllık 2100 e-fatura/e-arşiv fatura kontörü hediye edilecektir.
● Kampanya 15.01.2024-15.02.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
● Logo İşbaşı internet sitesinden ücretsiz üyelik gerçekleştirdikten sonra yıllık paketlerden birini seçip Vodafone kurumsal web sitesinde hat satın alma sonucunda verilen kampanya kodunu kullanarak alım yapabilirsiniz.
● Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 kod kullanabilir.
● Vodafone müşterilerine olan indirim diğer Logo İşbaşı indirimleriyle birleştirilemez.
● Logo İşbaşı paketleri ile ilgili sorularınız için 0262 679 88 00 üzerinden Logo İşbaşı Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.
● Vodafone ve Logo İşbaşı kampanya şartlarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
● Logo İşbaşı hakkında detaylı bilgiye internet sitesinden kolayca erişebilirsiniz.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez