Logo İşbaşı
Mali Müşavir Paneli Nedir?

Mali Müşavirler için özel olarak geliştirilen Mali Müşavir Paneli ile Logo İşbaşı kullanan mükelleflerinizin verilerini görüntüleyin, kolayca kendi sisteminize aktarın ve mükellef yönetiminizi kolaylaştırın.
Logo İşbaşı<br> Mali Müşavir Paneli Nedir?

Özellikler

Mali Müşavir Paneli

Mali Müşavir Paneli tanıtım videomuzu izleyerek, işinizin nasıl kolaylaşıp hızlanacağını keşfedin!
Harika!
İşbaşı App Rating
+4000 değerlendirme
Loog Logo Logo

Neden Mali Müşavir Paneli'ni Kullanmalıyım?

Ücretsiz Müşavir Portal Entegrasyonu

Ücretsiz Müşavir Portal Entegrasyonu

Mükellef yönetimi için gerekli olan tüm özellikleri Müşavir Portal Entegrasyonunda bulabilirsiniz. Müşavir Portal Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
Mükelleflerinizi Tek Panelden Yönetin

Mükelleflerinizi Tek Panelden Yönetin

Logo İşbaşı kullananlar mali müşavirlerini Logo İşbaşı’na davet eder, mali müşavirler mükelleflerinin tüm verilerine erişir, tek merkezden yönetirler.
Mükelleflerinizin Fatura ve Masraflarını Görüntüleyin

Mükelleflerinizin Fatura ve Masraflarını Görüntüleyin

Mükellefinizin satın alma ve satış faturalarını, yaptığı masrafları kolayca görüntüleyin.
Mükellefinizin Verilerini Tek Tıkla Aktarın

Mükellefinizin Verilerini Tek Tıkla Aktarın

Mükellefinizin verilerini tek tek girmek yerine saniyeler içinde kolayca kendi sisteminize aktarın ve işlemlerinizi kolaylaştırıp hızlandırın.
Daha Kolay ve Daha Hızlı Vergi Beyanı

Daha Kolay ve Daha Hızlı Vergi Beyanı

Mükellefinizin verilerini tek tıkla kendi sisteminize aktardıktan sonra vergi beyanınızı daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirin.
Ücretsiz e-Dönüşüm Danışmanlığımız İle Rahat Edin

Ücretsiz e-Dönüşüm Danışmanlığımız İle Rahat Edin

Mükellefinizin e-Fatura ya da e-SMM’ye geçiş sürecinde işlerinizi hafifletmek için her zaman yanınızdayız.Üstelik her ay 175 kontör de hediye!

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

Sık Sorulan Sorular

Logo İşbaşı Nedir?

+
İnternet erişimi olan her yerden KOBİ’lerin; kolay fatura kesmelerine, ister e-fatura olarak ister yazdırarak müşterileriyle paylaşmalarına olanak sağlayan, cari hesap takibi, stok takibi, gelir-gider takibi ve daha birçok özellik barındıran, Logo Yazılım tarafından geliştirilen bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır
-

Logo İşbaşı Mali Müşavir Paneli Nedir?

+
Online ön muhasebe programı olarak Logo İşbaşı kullanan işletmelerin mali müşavirleri için özel olarak geliştirilen mükellef yönetim panelidir. Mükellef yönetimi için gerekli olan tüm verilere kolayca erişim imkanı sağlar.
-

Logo İşbaşı Mali Müşavir Paneli Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

+
Mali müşavirlerin mükellef yönetim sürecinde işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için geliştirilen Mali Müşavir Paneli’ni kullandığınızda; mükellefinizin alış faturaları, satış faturaları, masraf fişleri, stok hareketleri vb gibi birçok veriye internet erişimi olan her yerden kolayca erişebilir ve istediğiniz verileri kolayca kendi sisteminize indirerek mükellef yönetim sürecinizi hızlandırırsınız.Böylece verileri tek tek yeniden girmek ile uğraşmadığınız için de artan zamanınız size kalır!
-

Logo İşbaşı Mali Müşavir Paneli’ni Kullanmak Ücretli Midir?

+
Mali müşavirlerin işlerini hafifletmek için Logo İşbaşı tarafından özel oalrak geliştirilen Mali Müşavir Paneli’ni kullanmak tamamen ücretsizdir.
-

Logo İşbaşı Mali Müşavir Paneli’ni Nasıl Kullanabilirim?

+
Mali Müşavir Paneli’nin kullanılabilmesi için yapılması gereken tek şey, Logo İşbaşı kullanan ya da kullanacak olan mükellefin mali müşavirini Logo İşbaşı hesabına davet etmesidir. Logo İşbaşı yönetim panelinde Ayarlar>Firma Bilgilerim>Kayıtlı Kullanıcılar>Kullanıcı Ekle adımları takip edilerek mali müşavirin kullandığı mail adresini girilerek ve ‘Mali Müşavir’ seçeneği tıklanarak davet kolayca gönderilir ve Mali Müşavir Paneli’ne giriş sağlanmış olur.
-

Logo İşbaşı Kullanan Mükelleflerimin Verilerini Nasıl Kendi Sistemime Aktarabilirim?

+
Mali Müşavir Panelinde ilgili mükellefinizin hesabına girerek işlemleriniz için gerekli tüm verileri görüntüleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca ‘excele aktar’ butonunu tıklayarak verileri kendi sisteminize aktarabilirsiniz.
-

Logo İşbaşı’nı Mükelleflerime Neden Önermeliyim?

+
Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu olan Logo Yazılım tarafından geliştirilen online ön muhasebe programı Logo İşbaşı; eğitim ve kurulum gerektirmeyen kolay kullanımı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ve e-dönüşüm sürecindeki eşsiz müşteri deneyimi ile KOBİ’lerin Dijital Dönüşüm sürecinin en büyük yardımcılarındandır. Mükellefinizin https://isbasi.com/ adresinden saniyeler içinde üye olarak ister webden isterse de Android, IOS ya da Huawei AppGallery’den indirebileceğiz mobil uygulamalarımız aracılığıyla 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceği Logo İşbaşı’nı kullanan 10 kişiden 9’u arkadaşına tavsiye etmektedir. Hem mükellefinizin hem de sizin işlerinizi kolaylaştıran Logo İşbaşı’nı siz de mükellefinize önerebilirsiniz.
-
14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez