+ Ekosistem
Ülke
+ Çalışan
+ İş Ortağı
+ Aktif Müşteri

34 yıldır işletmelerin verimliliğini ve kârlılığını artırmaya yönelik kurumsal yazılımlar geliştirmeye devam eden Logo Yazılım, yüksek bilgi teknolojilerine odaklanarak ürettiği çözüm, hizmet ve uygulamalarla yenilikçi ve inovatif yaklaşımdan ödün vermeden 90 bine yakın müşterisine hizmet vermektedir. 1.000’den fazla çalışanı, 800’den fazla iş ortağıyla 200.000’den fazla firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek, sürdürülebilir başarısını sağlam temeller üzerine kurmuştur.

Logo Yazılım

Türkiye'nin en büyük bağımsız yazılım şirketlerinden Logo Yazılım tarafından geliştirilen Logo İşbaşı, ön muhasebe yazılımlarında yeni bir dönem başlatıyor. Türkiye'nin, mobilde sesli komutla fatura kesen ilk ve tek uygulaması olma özelliğini de taşıyan Logo İşbaşı, sistemde kayıtlı hazır fatura şablonları yardımıyla saniyeler içinde satış faturası düzenleme imkânı sunuyor.

İşbaşı, sesli komut özelliğiyle, sürekli mobil halde olan serbest çalışan ve girişimcilere saniyeler içinde fatura kesme ve anında muhasebecisiyle paylaşma imkanı sağlıyor.

Logo İşbaşı ile işletmeler, ön muhasebe yükünden kurtulurken, cep telefonu da dahil tüm cihazlardan, e-fatura, borç/alacak takibi, tahsilat gibi işlemlerini takip edebiliyor.

Siz sadece işletmenizi düşünün, ön muhasebe Logo İşbaşı ile güvende.