İş Ortağı Satış Paneli ile Müşterilerinizi Logo İşbaşı ile Buluşturmak Artık Daha Kolay!

Potansiyel Logo İşbaşı müşterileriniz için kolayca davet linki oluşturup gönderin; tüm satış sürecini kolayca takip edin!
İş Ortağı Satış Paneline Giriş İçin Tıklayın
İş Ortağı Satış Paneli ile Müşterilerinizi Logo İşbaşı ile Buluşturmak Artık Daha Kolay!

Özellikler

İş Ortağı Satış Paneli ile Kolay Satış Takibi

İş Ortağı Satış Paneli ile Kolay Satış Takibi
İş Ortağı Satış Paneline Giriş İçin Tıklayın
Harika!
İşbaşı App Rating
+4000 değerlendirme
Loog Logo Logo

Siz Neredeyseniz Logo İşbaşı Yanınızda

İş Ortağı Satış Paneli ile Davet Linki Oluşturun

İş Ortağı Satış Paneli ile Davet Linki Oluşturun

Müşterinizi Logo İşbaşı’na davet edeceğiniz linkini tek tıkla oluşturup saniyeler içinde potansiyel müşteriniz ile paylaşabilirsiniz.
Anında Potansiyel Müşterilerinize Gönderin

Anında Potansiyel Müşterilerinize Gönderin

Davet linkini kopyala butonu ile e-posta, mesaj, sosyal medya ağları ile tek tıkla müşterilerinize davet gönderebilirsiniz.
Müşterilerinizin Durumunu Anlık Takip Edin

Müşterilerinizin Durumunu Anlık Takip Edin

Davet linki gönderdiğiniz potansiyel müşterilerinizin üyelik, abonelik sürecini her an her yerden takip edebilirsiniz.
Hakedişlerinizi Kolayca Görüntüleyin

Hakedişlerinizi Kolayca Görüntüleyin

Müşterilerinizin satın alma işlemini gerçekleştirmesi durumunda oluşan hakediş faturanızı tek bir ekrandan kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

Sık Sorulan Sorular

Logo İşbaşı Nedir?

+
Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Googleplay Appstore Huawei AppGallery
-

Logo İş Ortağı Satış Paneli Nedir?

+
Logo İş Ortağı Satış Paneli; Logo İş Ortaklarının potansiyel müşterilerini Logo İşbaşı’na davet edip üyelik ve abonelik süreçlerini tek bir ekrandan kontrol etmesini sağlayan, gerçekleşen satışlar sonrasında satış detayları ve hakediş faturalarını anlık görüntüleyebilmesini sağlayan Logo İşbaşı’nın Logo İş Ortaklarının işlerini kolaylaştırmak için geliştirilen paneldir.
-

Logo İş Ortakları Nasıl Logo İşbaşı’na Müşteri Davet Eder?

+
İş ortakları Logo İş Ortağı Satış Paneline Logo Portal kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra açılan “Müşteri Fırsatları” ekranında bulunan “Müşteri Bağlantı Linki Kopyala” butonuna tıklayarak oluşan linki e-posta, mesaj veya Whatsapp, Facebook, Linkedin, Twitter gibi iletişim araçları ile tek tıkla paylaşarak davet edebilir.
-

İş Ortağının Davet Ettiği Bir Müşteri Nasıl Üye Olur?

+
İş ortağının tarafından paylaşılan davet linkine tıkladıktan sonra açılan ekranda Logo İşbaşı’na üye olmak için gerekli ad soyad, ticari unvan, e-posta, şifre ve telefon numarası gibi bilgileri doldurduktan sonra “Kayıt Ol” butonuna tıklaması yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde kayıt olduğunuz e-posta adresinize ulaşan aktivasyon mailinde “Hesabımı Doğrula” butonuna tıklayarak Logo İşbaşı’na üyeliğinizi tamamlamış olursunuz.

Potansiyel müşterinin iş ortağının paylaştığı “müşteri bağlantı linki” ile üyelik oluşturup satın alma işlemini gerçekleştirmemesi durumunda hakedişe yansımayacaktır.
-

İş Ortağının Davet Ettiği Bir Müşterinin Satın Alma Sürecini Nasıl Takip Eder?

+
Logo İş Ortağı Satış Panelinde bulunan “Müşteri Fırsatları” ekranından ilgili potansiyel müşteriniz davet linki ile üyelik oluşturduysa “deneme süresi”, satın alma gerçekleştirdiği takdirde de “aktif abonelik” olarak satın alma sürecini takip edebilirsiniz. Potansiyel müşteriniz Logo İşbaşı’na üye olup 14 gün ücretsiz deneme süresi sonunda hala satın alma gerçekleştirmediyse “deneme süresi bitti” veya müşterinizin abonelik süresi sona erip satın alma gerçekleştirmediyse “pasif üyelik” olarak satın alma sonrası sürecini de görüntüleyebilirsiniz.
-

İş Ortağı Kodu Nedir?

+
60.000’den fazla işletme sahibinin tercih ettiği ve kullanan her 10 kişiden 9’unun memnun kaldığı Ön Muhasebe ve E-Fatura Programı Logo İşbaşı’nın yıllık paketlerinde iş ortaklarına avantajlı indirim oranı sunduğu ve gerçekleşen her satın alma sonucunda iş ortağının hakediş elde etmesine olanak sağlayan koddur.
-

İş Ortağı Kodu Nasıl Girilir?

+
Müşteriniz ile paylaştığınız müşteri davet linki sayesinde iş ortağı kodunu ayrıca girmenize gerek yoktur. Müşteriniz paylaştığınız link ile üyelik oluşturduktan sonra satın alma aşamasına geçtiğinde satın alma sayfasında bulunan “İş Ortağı Kodu” alanı otomatik olarak dolu gelecektir.
-

Nasıl Logo İş Ortağı Olurum?

+
İş ortağı ve merak ettiğiniz konular için satis@isbasi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sonrasında sizleri arayarak detaylı bilgilendirme sağlayacağız.
-
14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez