Muhasebe Programı

Kullanan 10 kişiden 9'unun tavsiye ettiği basit ön muhasebe programı Logo İşbaşı hiçbir eğitim ve kurulum desteği gerektirmez. Logo İşbaşı ile internet erişimi olan her yerden kolayca alacak ve borç takibinizi gerçekleştirin ve gelir giderinizi yönetin.
Ücretsiz Deneyin
Muhasebe Programı

Özellikler

Muhasebe Programı

Muhasebe Programı
Harika!
İşbaşı App Rating
+4000 değerlendirme
Loog Logo Logo

Muhasebe Nedir?

Sözlük anlamına bakıldığında, karşılıklı olarak oturup hesap görme, hesaplaşma ve hesap işleriyle uğraşma olarak tanımlanan muhasebe hakkında bir çok merak edilen konu bulunmaktadır. Merak edilen konuların başında; muhasebe programı, muhasebe programının nasıl kullanılacağı, muhasebe programının ne işe yaradığı, muhasebe programının gerekliliği, muhasebe programıyla neler yapılabileceği, muhasebe programının nasıl öğrenileceği, muhasebe programının avantajları, muhasebe programlarının çeşitleri gelmektedir. Bu konuları sizler için cevaplamaya çalıştık.

   Muhasebe Programı Nedir?

   Muhasebe programı, mali işlemlerinizi hatasız olarak gerçekleştirmenizi sağlar. Fatura oluşturma gibi işlemlerinden başlayarak etkin ve verimli bir işletme yönetimi için gerekli mali takibin hatasız yapılması , işletmeye dair tüm girdi ve çıktıların kontrol edilmesi, kar-zarar takibi gerçekleştirilmesi gibi işletme yönetimi için gerekli kayıtların sistematik bir şekilde tutulmasını kapsar. Muhasebe programı kullandığınızda bu uygulama sizin yerinize rapor oluşturarak mali sürecinizi gözlemlemenize yardımcı olur.

   Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan muhasebe programı kullanarak çok daha az zaman diliminde çok daha verimli bir şekilde işletme yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiziki evrakları dijital ortama taşıyarak hepsini yazılım üzerinde gerçekleştirebilir. Böylece, zamanı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.Fiziki ortamda oluşturduğunuz tüm fatura ve belgeler için geniş bir arşiv alanına ihtiyacınız olur. Bunu karşılamak, belli bir zamandan sonra külfet haline gelebilir. Muhasebe uygulaması kullandığınızda elektronik arşiv olanağına sahip olursunuz. Tüm işlemleriniz ve faturalarınız uygulama üzerinde güvenle kayıt altına alınır. Ayrıca, program üzerinde yalnızca yetki verdiğiniz kullanıcılar bu arşive ulaşabilir.

     Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

     Bir işletme, muhasebe programını kullanmadığında, o işletmenin mali yönden nasıl bir yol izlediğini, kar zarar dengesini bilmek çok daha zor olur. Bu sebeple muhasebe programı kullanmak kritik bir öneme sahiptir.

     Muhasebe programını işletmenin günlük takiplerine yardımcı bir araç olarak kullanmak gerekir. Kullanışlı bir yapıya sahip olan bu programlar ile günlük olarak verileri yedeklemek, onları kaybetme ihtimalinizi minimuma indirir. Birçok muhasebe programı otomatik yedekleme özelliğine sahip olmakla birlikte bu özelliği olmayan programlarda bunu manuel olarak yapmak faydalı olur.

     Muhasebe programını kullanırken karşılaştığınız tüm problemler için destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece, işleriniz aksamadan işinizi yönetmeye devam edebilirsiniz.

       Muhasebe Programı Ne İşe Yarar?

       Muhasebe programı ile mali pek çok işleminizi tek program üzerinden yürütebilir, takibi kolaylaştırabilirsiniz. Peki, muhasebe programı ile neler yapabilirsiniz?

       • Fatura takibi

        Faturalarınızı takip edebilirsiniz. Fatura kesme programı sayesinde alış ve satış faturalarınızı kolayca kaydedip dilediğiniz yerden hızlı bir şekilde faturalarınız ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

       • e-Fatura & e-Arşiv Fatura

        e-Fatura ve e-Arşiv Fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Fatura Programı özelliğini kullanarak elektronik faturalarınızı oluşturabilir, saniyeler içinde müşterilerinize iletebilirsiniz. Ayrıca, e-Fatura uygulamasına geçişte ücretsiz danışmanlık hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

       • Cari hesap takibi

        Müşteri ve tedarikçilerinizle olan borç-alacak durumunu takip eder, etkin ödeme ve tahsilat yönetimi ile işinizi daha iyi yönetirsiniz. Cari hesap programı ile hem zamanınızı çok daha iyi yönetir hem de olası hataların önüne geçmiş olursunuz.

       • Gelir-gider takibi

        Gelir gider takip programı olarak kullanabileceğiniz muhasebe programı ile alış ve satış işlemleri sonrasında yapılan ödeme ve tahsilatları takip ederek işletmenin gelir ve giderlerini online olarak gözlemleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

       • Stok takibi

        İşletmenizin yönetimi için gerekli olan alış ve satış yaptığınız ürünlerin takibi için muhasebe programınız içinde entegre çalışan stok takip programı kullanabilirsiniz. Stok takibi özelliği sayesinde gerçekleşen alış satış işlemleri sonrasında stoklarınızı otomatik olarak güncelleyebilir, giriş ve çıkış hareketlerini pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

       • Özet rapor

        Program üzerinden özet raporlar alarak takip işlemlerinizi somut veriler üzerinden değerlendirebilirsiniz. Böylece, yaptığınız günlük işlemlerin özetini inceleyebilir yaptığınız işin yönetimini iyileştirebilirsiniz.

       • Nakit yönetimi

        Muhasebe programı kullanarak işletmenize ait kasa-banka hesabı takibini hatasız bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Tüm ödeme ve tahsilat işlemlerinizi kasa ve banka hesaplarıyla ilişkilendirerek nakit yönetimi takibini yapabilirsiniz.

        Neden Muhasebe Programı Kullanmalıyım?

        Muhasebe uzmanları işletme verilerini yevmiye defterine el ile yazarak kayıt tuttuğunda oldukça fazla evrak ile baş etmek zorunda kalabilir. Bu da geniş bir arşiv ihtiyacını beraberinde getirirken muhasebe veri takibini çok daha zorlaştırır. İş takibini fazlasıyla yoğunlaştıran bu durum, günlük veri girişlerini hatasız bir şekilde yapmayı zorlaştırır ve takip etme işlemini çok daha yorucu hale getirir.

        İşlemlerin bilgisayarda muhasebe programı vasıtası ile yapılması ise tüm bu iş yükünü büyük ölçüde hafifleterek hata olasılığını en az seviyeye indirir. Tüm veri takibini tek tık ile önünüze serer, filtreler yoluyla aradığınızı kısa sürede bulabilme imkanı tanır. Muhasebe programı, fatura oluşturma ve iletme işlemlerini elle yaptığınızdan çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleştirerek zamandan ve masraftan tasarruf etmenizi sağlar.

        Günümüzde işletmelerin çok büyük bir kısmı muhasebe işlemlerini bu programları kullanarak gerçekleştirir.

          Muhasebe Programı ile e-Fatura Gönderebilir miyim?

          Muhasebe Programı, size mali konularda pek çok avantajı beraberinde getirir. Bunlardan biri de elektronik fatura oluşturma ve gönderme işlemidir. Eğer elektronik fatura uygulamasına kayıtlı iseniz muhasebe programı ile müşterilerinize fatura kesebilir ve saniyeler içinde karşı tarafa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için müşterinizin de e-Fatura uygulamasına kayıtlı olması gerekir. e-Fatura mükellefi olmayan müşteriler için fatura kesme işlemini e-Arşiv Fatura ile sağlayabilirsiniz.

          Elektronik fatura kullanıcısı olmak için Gelir İdaresi Başkanlığı’na başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra kurduğunuz muhasebe yazılımı sayesinde başta elektronik fatura kesme, arşivleme ve takip etme olmak üzere pek çok işlemi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

            Muhasebe Programı Nasıl Öğrenilir?

            Muhasebe programları genellikle içeriğinde pek çok modülü bir arada barındırabilir. Bu özelliği sebebiyle program, kullanıcıya karmaşık gelebilir. Ancak, her modül belirli bir mantık doğrultusunda çalışır.

            Bir muhasebe programını tüm modülleri ile sistematik olarak anlamak ve uygulamaya geçebilmek için muhasebe programına dair eğitimlere katılabilirsiniz. İşletmeler bir muhasebe uygulaması satın aldığında yazılım firması o işletmeye özel eğitim verir. İşletme bünyesinde çalışan muhasebe görevlileri bu eğitime katılarak programın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi edinir. Böylece, mümkün olan en kısa sürede programı kullanarak mali işlemleri yapabilir hale gelir. Muhasebe yazılımı hakkında, kullanım esnasında yaşanan problemler için o yazılım şirketinin danışmanlık hizmetinden faydalanarak anlık destek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

              Doğru Muhasebe Programı Nasıl Seçilir?

              Birbirinden çeşitli pek çok muhasebe programı ile karşılaşabilmeniz mümkündür. İşletmenizin muhasebe yazılımı ihtiyacını karşılamak istediğinizde, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak programı bulmakta zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda bazı soruları cevaplamanız size en uygun yazılımı bulma konusunda yardımcı olacaktır. Peki, bu sorular nelerdir?

               • Kullanmayı düşündüğünüz muhasebe uygulaması ihtiyacınız olan özelliklerin tümüne sahip mi?
               • Uygulamanın altyapısı işletmeniz için güvenli mi?
               • Bu uygulama iş yükünüzü hafifleterek size zaman kazandırabilir mi?
               • Uygulamanın kullanıcı arayüzü ve içerisinde yer alan modüller kullanım kolaylığı sunuyor mu?
               • Uygulama anlaşılır bir yapıya sahip mi?
               • Bu uygulama size pratik bir kullanım sunuyor mu?
               • Bu programa dilediğiniz yerden bağlanıp kullanabiliyor musunuz?

               İşletmenizin ihtiyaçlarına göre bu sorulara olumlu cevap verebilen yazılımlar, işletmenize fayda sağlar.

               Kimler Muhasebe Programı Kullanmalıdır?

               Muhasebe programı çok geniş kapsamlı bir uygulamadır. Bu sebeple kullanıcı profili de oldukça çeşitlidir. Peki, kimler muhasebe programı kullanabilir?

                • Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için muhasebe programı ideal bir kullanım sunabilir.
                • Halihazırda faaliyet gösteren firmalardan büyümeyi ve genişlemeyi hedefleyenler, operasyon yönetimini iyileştirmek için muhasebe yazılımı kullanabilir.
                • Tüm ön muhasebe işlemlerini, işletmenin bünyesinde gerçekleştirenler muhasebe uygulaması kullanabilir.
                • Kendi işi ile uğraşan girişimciler ve az sayıda çalışana sahip olanlar da kendi ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe programı kullanabilir.
                • Kurumsal işletmeler muhasebe departmanında oluşan fazla iş yükü dolayısıyla muhasebe programı edinerek zamandan tasarruf edebilir
                • Bağımsız çalışanlar da verdiği hizmet karşılığında fatura kesmek durumunda kaldığından muhasebe uygulaması kullanabilir.

                Hangi Tür Muhasebe Yazılımları Vardır?

                Farklı ölçeklere sahip pek çok işletme kendi bünyesine en uygun muhasebe yazılımını kullanarak fayda sağlamayı amaçlar. Bunun için çeşitli muhasebe programları mevcuttur. Bu program türleri aşağıdaki gibidir:

                • Ön muhasebe programları

                 Ön muhasebe programı kullanarak işletmenin gelir ve gider hesapları ile cari hesapların takibini yapabilirsiniz. Bu programların bazılarını bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz gibi bazılarını bulut tabanlı oluşu sayesinde dilediğiniz cihaz üzerinden kullanabilirsiniz.

                • ERP muhasebe programları

                 Türkçe adı ile Kurumsal Kaynak Planlaması olan ERP, işletmenizin muhasebe ihtiyaçlarının haricinde satış, üretim ve insan kaynakları gibi birimlerde ihtiyaç duyacağınız bütün takip işlemlerini kapsamlı olarak yapabileceğiniz bir programdır.

                • Ticari ve mali müşavir muhasebe programları

                 Ön muhasebe uygulamalarına göre daha kapsamlı özelliklere sahiptir. Bu çeşit programları ekstra modüller ve ek paketler ile geliştirebilmeniz mümkün olur. Ticari ve mali muhasebe programlarında ön muhasebe programında olmayan genel muhasebe, BA-BS, beyanname, defter ve bordro gibi özellikleri bulabilirsiniz

                • Özel muhasebe programları

                 Özel muhasebe programları, standart özellikler olmadan direkt kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan muhasebe programlarıdır. Bazı iş kollarında faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını standart muhasebe programları karşılamayabilir. Böyle durumlarda özel muhasebe programları tasarlanarak işletmenin tüm ihtiyaçlarına cevap verilebilir.

                 İşletme Yönetimi İçin Muhasebe Yazılımlarının Önemi Nedir?

                 Muhasebe yazılımları işletmeler için artık önemli bir ihtiyaçtır. Bunun pek çok sebebi bulunur. Bu sebepleri sayacak olursak;

                  • Bir işletmenin en önemli birimlerinden biri muhasebe departmanıdır. Özel ya da kamu kuruluşu olması fark etmeksizin tüm işletmelerde ön muhasebe ya da genel muhasebe sistemi olmak durumundadır
                  • Muhasebe yazılımı ile işletmeye dair ekonomik verileri belirleyebilir, depolayabilir, işleyebilir, sınıflandırabilir, özetleyerek raporlayabilirsiniz.
                  • Şirkete ait yönetim kadrosu, kullanılan muhasebe programı sayesinde işletmenin mali durumu ile ilgili bilgi edinir ve ona göre aksiyon alır.
                  • Muhasebeye dair veriler, işletmenin yönetim politikasının oluşturulmasında mümkün olan en fazla verimi elde etmede rol oynar.
                  • Sağlıklı finansal kararlar alabilmek için sağlıklı çalışan muhasebe sistemlerine ihtiyaç duyulur
                  • Bir işletmenin uzun süre ayakta kalabilmesi, o işletmenin öngörü sahibi oluşuna, doğru bütçe planlamasına ve hazırladığı finansal raporlara bağlıdır. İşletmeler, tüm bunları muhasebe programı kullanarak sağlıklı bir şekilde elde edebilir.

                  Ücretsiz Muhasebe Uygulamalarının Dezavantajları Nelerdir?

                  Ücretsiz muhasebe uygulamalarının pek çok avantajı olduğu kadar dezavantajlı olduğu durumlar da söz konusudur. Muhasebe uygulamalarından en çok ön muhasebe uygulamaları ile ücretsiz olarak karşılaşmanız mümkün olur. Bunlardan özellikle basit ve geliştirilmeyen versiyonlar size sadece bilgi girişi yapma ve verileri kayıt altına alma imkanı sağlar. Girilen bu verilerin özetini alma, rapor çıkarma gibi verileri işleme imkanı bulmanız mümkün olmayabilir. Ayrıca veri güvenliğide düşünülmesi gereken bir diğer konudur.

                    Online Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile Neler Yapabilirsiniz?

                    Logo İşbaşı’nın gelişmiş pek çok özelliği sayesinde birçok işlemi tek uygulama üzerinde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

                    • Özelleştirilen faturaların anlık gönderim özelliği

                     Logo İşbaşı’nın sunduğu hazır fatura şablonları sayesinde işletmeler, sürükle-bırak özelliğini kullanarak kolayca faturalarını tasarlayabilir. Bulut teknolojisi sayesinde bu ürünü kullanan işletmeler, diledikleri yerde ve cihazda faturayı oluşturup saniyeler içinde müşteriye iletebilir.

                    • Etkili fatura yönetim özelliği

                     Logo İşbaşı sayesinde faturalarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kategorize ederek kaydedebilirsiniz. Yazılımın filtreleme özelliği sayesinde kategori, unvan, fatura numarası, tutar, vade tarihi gibi özelliklere göre arama yaparak dilediğiniz faturaya hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, fatura listelerinizi Excel’e aktararak muhasebe uzmanına iletebilirsiniz.

                    • Sesli komut özelliği

                     Logo İşbaşı uygulamasında sesli komut özelliğini kullanarak fatura bilgilerini sisteme sözlü bir şekilde iletmeniz mümkün olur. Bu sayede, birkaç kelime yardımı ile her ortamda fatura hazırlayabilir, e-Fatura ya da çıktı alıp kağıt fatura olarak alıcıya iletebilirsiniz.

                    • e-Fatura ve e-Serbest meslek makbuzu özelliği

                     Bir çok avantajı bulunan e-Fatura özelliğinin yanı sıra artık zorunlu hale gelen e-SMM kullanımı için de Logo İşbaşı’nı tercih edebilirsiniz. Üstelik e-fatura ve e-SMM göndermek için gerekli olan kontörlere ek bir ücret vermenize gerek kalmaz. Logo İşbaşı e-Dönüşüm Paketini tercih ettiğinizde, her ay 175 kontöre kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

                    • Cari hesap takibi özelliği

                     Logo İşbaşı’nı kullanarak hataya yer vermeden cari hesap takiplerinizi gerçekleştirmek mümkün olur. Excel’de bulunan müşteri ve tedarikçi bilgilerini Logo İşbaşı programına aktarabilirsiniz. Tüm tahsilat işlemlerini, borç-alacak işlemlerini, ödemeleri hesaplara dilediğiniz yerden ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz kayıtları ayrı kategorilerde değerlendirerek raporlama işlemini de kolaylaştırabilirsiniz.

                    • Özet rapor alma özelliği

                     Tüm alışlar, giderler, satış performansı, KDV tahakkuk tutarı gibi bilgilerin derlendiği raporlar, tarih aralığı ve belge türü belirlemek suretiyle program tarafından hızlıca özetlenebilir. Bu şekilde, işletmeye ait performans somut veriler ışığında gözlemlenebilir. Verileri grafiklerle görselleyen Logo İşbaşı ile işletmenizin geleceğini planlamak kolaylaşır.

                    • Etkili satış, tahsilat ve gider takibi özelliği

                     Tüm gider ve ödemelerinizi kategoriler halinde kaydederek takip edebilirsiniz. Buna bağlı olarak, işletmenin kasa ve banka hesaplarında yer alan para giriş-çıkış hareketlerini TL ya da döviz olarak dilediğiniz yerden görüntüleme imkanı bulabilirsiniz. Satış ve tahsilatlarınızı de kolayca uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

                    • Anlık stok hareket takibi özelliği

                     Mevcut ürün bilgilerini ve stok adetlerini Logo İşbaşı’na girdikten sonra gerçekleşen tüm alış ve satışlarda stok durumu otomatik olarak güncellenir. Böylece, stok bilgisi anlık olarak takip edilebilir ve hatalı ya da eksik stok bilgisinin oluşması ihtimali ortadan kalkar.

                    • Ücretsiz e-Dönüşüm Danışmanlığı ile Hem İşinizi Hem Kafanız Rahat

                     Logo İşbaşı’nın KOBİ’lere sağladığı ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığı ile e-Fatura veya e-SMM’ye geçişler artık çok hızlı ve çok kolay. Binlerce e-Dönüşüm Paketi olan işletme sahibi gibi sizler de Logo İşbaşı’nın alanında uzman danışmanlarıyla zahmetsizce e-dönüşüm hizmetlerine geçebilirsiniz.

                    • Fiş Okuma Özelliği

                     Akıllı Fiş Okuma Özelliği ile masraf fişlerinin fotoğrafı çekildiğinde otomatik olarak gider kaydına dönüşüyor. Bu özellik ile işletmeler hızlı bir şekilde masraf takiplerini gerçekleştirmiş oluyorlar. Ön Muhasebe Paketinde bulunan bu özelliğimiz için ek bir ücret talep edilmiyor.

                    • Banka Entegrasyon Özelliği

                     İşletmeler ücretsiz olarak banka hesaplarını ön muhasebe programları Logo İşbaşı’na tanımlıyorlar ve hesap hareketlerini otomatik olarak Logo İşbaşı’na aktarabiliyorlar. Otomatik aktarılan hesap hareketiyle bağlantılı faturalar el değmeden kapanırken, cari hesap bakiyeleri de otomatik güncelleniyor. Böylece işletmeler hatasız borç-alacak takibi yapabiliyorlar. Detaylı bilgiye https://isbasi.com/banka-entegrasyonu adresinden ulaşabilirsiniz.

                    • Mali Müşavir Paneli

                     Mali Müşavir Paneli ile işletme sahipleri ve mali müşavirleri dijital ortamda birlikte çalışarak verimliliklerini artırıyor ve işlerini daha iyi yönetiyorlar. Logo İşbaşı kullanan mükellefler mali müşavirlerini Logo İşbaşı’na davet ediyor, daveti kabul eden mali müşavirler mükellef yönetimleri için gerekli olan alış-satış faturaları, masraf fişleri ve diğer bilgilerini internet erişimi olan her yerden kolayca görüntülüyor ve kontrol edebiliyorlar. Ayrıca kendi programlarına da dosyaları indirerek hızlıca beyanneme işlemlerini de gerçekleştirebiliyorlar. Mali Müşavir Paneli hakkında detyalı bilgiye https://isbasi.com/mali-musavir-paneli adresinden ulaşabilirsiniz.

                     Siz Neredeyseniz Logo İşbaşı Yanınızda

                     Görselleştirilmiş Verilerle Hız Kazanın

                     Görselleştirilmiş Verilerle Hız Kazanın

                     İşletmenizin finansal durum özetini görselleştirdiğimiz grafiklerle hızlıca değerlendirin ve işletmenizi daha iyi yönetin.
                     Ücretsiz Deneyin
                     İşlemlerinizi Her Yerden İnceleyin

                     İşlemlerinizi Her Yerden İnceleyin

                     Yaptığınız satışları ve yapılan tahsilatları internet erişiminizin olduğu her yerden takip edin, bilgilere anında erişin.
                     Ücretsiz Deneyin
                     İşletmenizin Giderlerini Detaylı Takip Edin

                     İşletmenizin Giderlerini Detaylı Takip Edin

                     Kime / ne zaman / ne kadar ödeme yapıldığını kolayca görüntüleyin ve giderlerinize özel kategoriler ekleyerek işletmeniz için gider takibini kolaylaştırın.
                     Ücretsiz Deneyin
                     Para Giriş-Çıkış Hareketlerini Görüntüleyin

                     Para Giriş-Çıkış Hareketlerini Görüntüleyin

                     İşletmenizde tanımladığınız kasa/banka hesabınızda gerçekleşen para giriş-çıkış hareketlerini her yerden görüntüleyin.
                     Ücretsiz Deneyin
                     Aylık
                     Yıllık
                     %25 indirimli
                     e-Dönüşüm Paketi
                     209 ₺ + KDV / Aylık
                     Yıllık toplam 2500 ₺ + KDV ödenir.
                     • Aylık 175/Yıllık 2100 e-Belge Kontör Hediyesi
                     • Ücretsiz e-Fatura'ya/e-SMM’ye Geçiş Danışmanlığı
                     • Ücretsiz e-İrsaliye Geçiş Danışmanlığı
                     • Mobil ve Web’den e-Fatura/e-Arşiv Fatura/e-SMM Oluşturma
                     • Mobil ve Web’den e-İrsaliye Gönderimi
                     • Gelen ve Giden e-Faturaların Takibi
                     • e-Fatura Kabul ve Ret İşlemleri
                     • Ücretsiz Android ve IOS Mobil Uygulama Kullanımı
                     • Mali Müşavir Paneli Ücretsiz
                      Mali müşavirlerin tek merkezden mükellef yönetimini kolaylaştıran program.
                     • e-Ticaret Entegrasyonu Ücretsiz
                      Pazaryerindeki siparişlerinizi otomatik faturalandırın, stoklarınızı hatasız takip edin.
                     • Online Tahsilat Entegrasyonu Ücretsiz
                      Müşterilerinizden banka/kredi kartı ile 7/24 ödeme alın.
                     Ücretsiz Deneyin
                     Ön Muhasebe Paketi
                     209 ₺ + KDV / Aylık
                     Yıllık toplam 2500 ₺ + KDV ödenir.
                     • E-Fatura Kullanıcısı Olmayanlar İçin Ücretsiz GİB
                      e-Arşiv Fatura Düzenleme
                     • İnteraktif Vergi Dairesi Entegrasyonu ile Gelen
                      e-Arşiv Faturaların Sorgulama ve Takibi
                     • Alış/Satış Faturası Düzenleme
                     • Borç ve Alacak Takibi
                     • Teklif ve Sipariş Oluşturma
                      Siparişten otomatik fatura oluşturma.
                     • Stok ve Ürün Takibi
                     • Tahsilat ve Ödeme Takibi
                     • Kasa Takibi
                     • Banka Takibi
                     • Çek Giriş/Çıkış İşlem Takibi
                     • Ücretsiz Android ve iOS Mobil Kullanım
                     • Akıllı Fiş Okuma Ücretsiz
                      Gider fişinizin fotoğrafını çekin otomatik gider kaydına dönüşsün.
                     • Banka Entegrasyonu Ücretsiz
                      15 Banka ile yapılan entegrasyon ile banka hesap hareketleriniz ön muhasebe programınızda.
                     • e-Ticaret Entegrasyonu Ücretsiz
                      Pazaryerindeki siparişlerinizi otomatik faturalandırın, stoklarınızı hatasız takip edin.
                     • Online Tahsilat Entegrasyonu Ücretsiz
                      Müşterilerinizden banka/kredi kartı ile 7/24 ödeme alın.
                     • CRM Entegrasyonu Ücretsiz
                      Tekliften satış ve faturalamaya kadar olan tüm süreci hatasız takip edin.
                     • e-Fatura özelliği bulunmamaktadır.
                     Ücretsiz Deneyin

                     *İkili paket indirimi 1100 TL ve piyasadaki 1 yıllık e-imza fiyatlarının ortalama fiyatı baz alınarak hesaplanmıştır.
                     *e-Dönüşüm Paketi aboneliği kapsamında her ay 175 hediye e-kontör yüklenir. Kullanılmayan kontörler bir sonraki aya devretmez. Aylık 175 kontörü aşan kullanıcılar hediye paketi kullanımı yerine avantajlı fiyatlarla Logo İşbaşı e-kontör paketi kullanımına geçerler.

                     Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

                     “e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
                     “e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
                     Emre Baytar - CrasIT

                     Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

                     “Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
                     “Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
                     Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

                     Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

                     “İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
                     “İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
                     Kerem Erdir - Nerdir Systems

                     İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

                     14 gün ücretsiz deneyin
                     Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
                     Kredi Kartı Gerekmez