Logo İşbaşı’nı Tavsiye Edin, Kazanın!

Logo İşbaşı’nı tavsiye edin, hem tavsiye ettiğiniz kişi %20 az ödesin hem de siz! Ayrıca her yıllık paket satışı için 300 TL Hepsiburada Hediye Çeki Kazanın!
Tavsiye Etmek İstiyorum
Logo İşbaşı’nı Tavsiye Edin, Kazanın!

Özellikler

Logo İşbaşı’nı Tavsiye Edin Hem Siz Kazanın Hem Sevdikleriniz Kazansın!

Logo İşbaşı’nı Tavsiye Edin Hem Siz Kazanın Hem Sevdikleriniz Kazansın!

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

Sık Sorulan Sorular

Logo İşbaşı Nedir?

+
Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemek için tıklayın. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Googleplay Appstore Huawei AppGallery
-

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

+
60.000'de fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz. Kullanan her 10 kişiden 9’unun önerdiği Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlamak için tıklayınız.
-

Tavsiye Et Kazan Özelliğini Nasıl Kullanabilirim?

+
isbasi.com’dan Logo İşbaşı hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan “Tavsiye Edin, Kazanın!” butonuna tıklayıp açılan ekranda tavsiye etmek istediğiniz kişinin veya kişilerin e-posta adresini girerek davet mailini gönderebilir veya bağlantı linkini kopyalayarak paylaşabilirsiniz.
-

Logo İşbaşı Satışlarından Nasıl Bir Kazanç Elde Edeceğim?

+
Logo İşbaşı'nı tavsiye ettiğiniz kişi gönderdiğiniz davet linki üzerinden ilk kez başlatılan yeni üyelik ile yıllık paketlerden satın alma yaptığında davet ettiğiniz kişi %20 indirim kazanır. Siz de yıllık paketinizin yenilenmesinde %20 indirimle daha az ödersiniz! Ayrıca gönderdiğiniz davet linki ile tamamlanan her satışta 300 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanmış olursunuz.

Hediye Çeki kazanabilmek için tavsiye ettiğiniz kişi veya kişiler davet linki ile ilk kez üyelik oluşturup, ihtiyacına uygun Logo İşbaşı yıllık paketlerinden birini seçerek satın alım işlemini tamamlamalıdır. Davet linki ile gerçekleştirilmeyen satın alımlar için hediye çeki kazanılamayacaktır.
-

Logo İşbaşı Satışlarından Kazandığım Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

+
Gerçekleşen satın alımlar doğrultusunda kazanılan Hepsiburada çekleri satış yapılan ayı takip eden ay teslim edilir, teslim edildikten sonra 12 ay boyunca Hepsiburada satıcılı ürünlerde kullanılabilir.
-
14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez