Logo İşbaşı ile Kazanmaya Hazır Mısınız?

İş Ortağımız olun, on binlerce işletmenin e-fatura ve ön muhasebedeki ilk tercihi Logo İşbaşı’nı birlikte yüz binlerce işletmeye çıkaralım. Birlikte kazanalım!
Logo İşbaşı ile Kazanmaya Hazır Mısınız?

Özellikler

Logo İşbaşı ile Hem Müşteriniz Kazansın Hem de Siz Kazanın!

Logo İşbaşı ile Hem Müşteriniz Kazansın Hem de Siz Kazanın!

Logo İşbaşı Nedir?

Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemek için tıklayın. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Googleplay Appstore Huawei AppGallery

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

60.000'den fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz. Kullanan her 10 kişiden 9’unun önerdiği Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlamak için tıklayınız.

Logo İşbaşı İş Ortağı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Logo İşbaşı iş ortakları müşterileri ile iş ortağı kodunu paylaşarak Logo İşbaşı paketlerinin satın alımında %20 indirim ayrıcalığı sağlıyor. Üstelik iş ortaklarımız gerçekleşen her 3 adet satışta 1000 TL her 5 satışta ise 2500 TL Hepsiburada hediye çeki kazanıyor!

Logo İşbaşı İş Ortağı Nasıl Olunur?

02626798800 nolu telefondan veya satis@isbasi.com adresinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. İş ortağı olarak Logo İşbaşı satışına nasıl aracılık edebileceğinizi ve satış süreciyle ilgili tüm detayları Logo İşbaşı müşteri destek uzmanları sizlere aktaracaktır.

Logo İşbaşı Satışlarından Nasıl Bir Kazanç Elde Edeceğim?

İş ortağı koduyla yapılan her 3 adet e-Dönüşüm, ön muhasebe veya ikili paket satışında 1000 TL, her 5 adet e-Dönüşüm, ön muhasebe veya ikili paket satışında ise 2500 TL Hepsiburada hediye çeki kazanılır.

Hediye çeki kazanabilmek için Logo İşbaşı satışının ödeme adımında mutlaka iş ortağı kodu girilmelidir. İş ortağı kodu girilmeyen satışlarda hakediş hesaplaması yapılmayacağından hediye çeki hesaplaması da gerçekleştirilemeyecektir.

Logo İşbaşı Satışlarından Kazandığım Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

Yapılan satışlar doğrultusunda kazanılan Hepsiburada çekleri satış yapılan ayı takip eden ay teslim edilir, teslim edildikten sonra 12 ay boyunca Hepsiburada satıcılı ürünlerde kullanılabilir.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez