Logo İşbaşı her zaman destekçiniz!

Takıldığınız her şey için bize yazın!

 • Logo İşbaşı’nı nasıl kullanabilirim?

  Ana sayfada yeralan KAYDOLUN butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

 • Kullanmak için herhangi bir yatırım gerekiyor mu?

  Gerekmiyor. Logo İşbaşı; internet üzerinden kullanabileceğiniz bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

 • Kullanmak için eğitim almalı mıyım?

  Logo İşbaşı, sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes, adeta sosyal medyada olduğu gibi, sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.

 • Nasıl destek alabilirim?

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizlere sınırsız ve ücretsiz destek vermekten memnuniyet duyar. yardim@isbasi.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki canlı destek bölümden yazarak ya da çalışma günlerinde 09:00 – 18:00 arası 0850 281 88 00 ve 0262 679 88 00 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 • Logo İşbaşı’nı akıllı telefonlardan kullanabilir miyim?

  Evet, İOS ve Android için mobil uygulamalarımız mevcuttur. Dilerseniz işlemlerinizi mobil telefonlardan kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • Logo İşbaşı güvenli midir?

  Saklama ve teknik altyapı ile en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz. Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.

 • Verilerim hangi koşullarda saklanıyor?

  Verileriniz; yukarıda bahsedilen güvenli, yedekli ve bulut bilişim mimarisi ile yedeklenmiş makinalarda verileriniz gerek canlı ortamda yedeklendiği gibi, aynı zamanda düzenli olarak arşivlenir. Yani kısaca, verilerinizi ayrıca flash disk, hard disk ya da bulut sürücü (dropbox vb cloud drive) gibi ortamlarda ayrıca saklamaya gerek duymazsınız. İlave herhangi bir efor gerektirmeden verileriniz kendiliğinden yedeklenmektedir.

 • Üye olmuştum ama uzun süredir kullanmıyorum, üyeliğim iptal oluyor mu?

  Sisteme kayıtlı olan üyelikler zaman aşımına uğramaz, dilediğiniz zaman kaldığınız yerden işlemlerinize devam edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Logo İstanbul Satış Ofisi

İçerenköy Mahallesi Değirmenyolu Caddesi Gülseren Murat
Üçüncü İş Merkezi No:25, 34752 Kat: 7
Ataşehir / İstanbul

yardim@isbasi.com t. 0850 281 88 00 - 0262 679 88 00