İşbaşı POS ile Telefonunuzu POS'a Dönüştürün!

İşbaşı POS ile mobilden temassız ödeme alarak fiziksel POS ve sarf malzemesi maliyetini ortadan kaldırın. Ayrıca kategorilere göre hızlı ve kolay satış yaparak İşbaşı POS'un avantajlı POS oranından yararlanın!
Hemen Siz de Ücretsiz Deneyin!
İşbaşı POS Kullanmaya Başlamak İçin Tıklayın
İşbaşı POS ile Telefonunuzu POS'a Dönüştürün!

Özellikler

İşbaşı POS'unuz Her Zaman Elinizin Altında!

İşbaşı POS'unuz Her Zaman Elinizin Altında!

Siz Neredeyseniz Logo İşbaşı Yanınızda

Mobilden Temassız Ödeme Alın

Mobilden Temassız Ödeme Alın

Tahsilat almak için fiziksel POS’a ihtiyacınız yok! İster nakit ister kredi/banka kartı ile anında ödemelerinizi alabilirsiniz.
Avantajlı POS Oranları ile Satış Yapın

Avantajlı POS Oranları ile Satış Yapın

Satışlarınızı gerçekleştirirken İşbaşı POS’un avantajlı pos oranları ile maliyetten tasarruf edebilirsiniz.
Fiziksel POS ve Sarf Malzemesi Maliyetini Ortadan Kaldırın

Fiziksel POS ve Sarf Malzemesi Maliyetini Ortadan Kaldırın

İşbaşı POS mobil uygulaması ile temassız tahsilat alabilir, Fiziksel POS ve sarf malzemesi ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
Kategorilere Göre Hızlı ve Kolay Satış Yapın

Kategorilere Göre Hızlı ve Kolay Satış Yapın

Hızlı satış menüsünden KDV oranlarına göre genel kategoriler (gıda, kozmetik, temizlik vb.) oluşturarak kolay ve hızlı satış gerçekleştirebilirsiniz.
VUK-507 Çözümü ile ÖKC Kullanma Zorunluluğundan Kurtulun

VUK-507 Çözümü ile ÖKC Kullanma Zorunluluğundan Kurtulun

“Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim” mevzuatına uyumlu çalışan olarak İşbaşı POS ile ÖKC kullanma zorunluluğunuzu ortadan kaldırabilirsiniz.
Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızdayız!

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızdayız!

Desteğe ihtiyacınız olan her konuda alanında uzman danışmanlarımıza istediğiniz her yerden ulaşın.
Sık Sorulan Sorular

Logo İşbaşı Nedir?

+
Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Google Play App Store Huawei AppGallery
-

İşbaşı POS Nedir?

+
1 Eylül 2019 tarihinde uygulamaya giren VUK-507 tebliğinde tanımlanan “Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim” mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ürün ve kategori bazlı hızlı ve pratik ön satış uygulamasıdır. Hızlı satışlar sonrasında e-belge oluşturmaya ve karşılığında nakit veya kredi kartı/banka kartı ile temassız bir şekilde tahsilat işlemi gerçekleştirmeye olanak sağlayan, ödeme kaydedici cihazlarına alternatif olarak kullanılan ve Android tabanlı telefon, tablet ve POS cihazlarıyla uyumlu olarak çalışan, kullanımı kolay, mükelleflerin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılamalarını sağlayan, güvenli mali uygulamadır.
-

İşbaşı POS’u Kimler Kullanabilir?

+
VUK 507 tebliği kapsamında ödeme almak isteyen her sektörden mikro işletme sahipleri İşbaşı POS'u internet erişimi olan her yerden ücretsiz olarak kullanabilirler.
-

İşbaşı POS’u Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

+
● Ödeme kaydedici, POS vb. cihaz kullanma zorunluluğu yoktur, İşbaşı POS bu cihazlara olan bağlılığı ortadan kaldırmaktadır.
● Satış, ödeme ve e-Belge süreçlerinin tek bir noktadan yürütülmesini sağlayan bütünleşik bir çözüm sunar. Böylece işlemler oldukça kolaylaşır ve zaman kaybı ortadan kalkar.
● Kâğıt belge bastırma ve bulundurma mecburiyeti olmadığı için gereksiz maliyetten kurtarıp ağaç kesiminin önüne geçerek doğaya katkı sağlar.
● İşbaşı POS'un avantajlı pos oranı ile hızlı satışlar gerçekleştirip hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde etmiş olursunuz.
● Tablet, telefon ve farklı donanımlar ile satış yapma ve ödemeleri alma imkânı sağlayarak çeşitlilik yaratır.
● eFatura aktivasyon işlemlerinde mali mühür ve e-imza kullanımına gerek kalmaz.
● Düzenlenen elektronik belgeler muhataplarına elektronik ortamda hızlı ve kolay bir şekilde iletilir.
● 6.900 TL’ye kadar olan alışverişlerde “Nihai Tüketici” olarak fatura kesilebilmektedir.
● Yapmış olduğunuz nakit veya kredi kartı satışlarınıza ait özet ekran ile raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
-

İşbaşı POS Hangi Cihazlarla Uyumludur?

+
İşbaşı POS’u tercihinize göre isterseniz Google Play’den indirerek Android tabanlı mobil cihazınızda isterseniz de Android tabanlı, fiziki POS olarak kullanabilirsiniz.
-

VUK-507 Uyumlu Çözüm Nedir?

+
1 Eylül 2019 tarihinde uygulamaya giren VUK-507 tebliğinde tanımlanan “Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim” mevzuatına uygun olarak hazırlanmış, müşterilerinize avantajlı POS oranı ile hızlı satışlar gerçekleştirip mobilden temassız ödeme alabileceğiniz ve gerçekleşen satışlar sonrasında müşterilerinize otomatik e-belge gönderebileceğiniz hızlı ve pratik ön satış uygulamasıdır.
-

İşbaşı POS’u Kullanmak Ücretli Midir?

+
Logo İşbaşı'na entegre olarak çalışan İşbaşı POS ürününü avantajlı POS oranlarıyla kullanabilirsiniz. Ürün özelliğini kullanmak için ek bir ücret bulunmamaktadır.
-

İşbaşı POS’u Nasıl Kullanabilirim?

+
İşbaşı POS’u kullanabilmek için öncelikle İşbaşı hesabınıza giriş yapıp sol tarafta bulunan menüden İşbaşı POS alanına tıklamanız gerekir. Güvenli mobil ödeme özelliğini kullanabilmeniz için açılan İşbaşı POS Ayarları sayfasında öncelikle “Ödeme Sağlayıcı” hesabınız yok ise “Talep Formu” butonuna tıklayarak talep oluşturmanız gerekir.
Talepleriniz doğrultusunda oluşan ödeme sağlayıcı kullanıcı kodunu ve özel entegratör kullanıcı adı, entegratör şifre bilgilerini İşbaşı POS kayıt formuna diğer gerekli bilgiler ile doldurarak kaydolabilirsiniz.

Eğer ödeme sağlayıcı ve VUK-507 Entegratör hesaplarınız var ise İşbaşı POS Kayıt Formuna Logo İşbaşı hesabındaki kayıtlı bilgileriniz ve ödeme sağlayıcı bilgilerinizi girerek hızlıca kaydolabilirsiniz.
-

İşbaşı POS ve Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) Arasındaki Fark Nedir?

+
● Ödeme kaydedici cihazlar, fiyatlarının yüksek olması sebebiyle ciddi maliyetler oluştururken İşbaşı POS kullanıcılar için maliyet avantajı sağlamaktadır.
● İşbaşı POS lokasyon fark etmeden Android cihazlar ile kolay mobil kullanım imkânı sağlamaktadır.
● Ödeme kaydedici cihazlar her banka ile ayrı ayrı entegrasyon gerektirmesi sebebiyle ek maliyet oluştururken İşbaşı POS ile tek muhatap ile tüm bankalarla entegrasyon sağlanır.
● Ödeme kaydedici cihazlarda Z raporu, aylık özet raporu gibi ayrı ayrı GİB raporlama süreçleri mali müşavirler üzerinde ek iş yükü oluştururken İşbaşı POS’ta tek bir yerden anında e-belge gönderimi ile eş zamanlı raporlama imkânı bulunmaktadır.
-
14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez