Turkcell'li SMMM'lere Özel Logo İşbaşı % 25 İndirimli!

Binlerce SMMM Mükellefinin e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Tercihi Logo İşbaşı Şimdi Sizin Mükelleflerinize Özel %25 İndirimli! Üstelik 2500 TL Hediye Çeki Kazanma Fırsatıyla!
Turkcell'li SMMM'lere Özel Logo İşbaşı % 25 İndirimli!

Özellikler

Logo İşbaşı’ndan Avantajlı Fırsat!

Logo İşbaşı’ndan Avantajlı Fırsat!

Logo İşbaşı Nedir?

Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe 1984’ten beri sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. İşletmeler, Logo İşbaşı ile ister webten isten cepten internet erişimi olan her yerden müşteri ve tedarikçilerine olan borç ve alacaklarını, gelir giderlerini, ürünlerinin stok durumunu ve işletmenin temel ön muhasebe ihtiyaçlarını hatasız bir şekilde takip edebilir. Ön muhasebe özelliklerine ek alanında uzman danışmanlarımızın ücretsiz desteği ile 15 dakikada e-faturaya geçip saniyeler içinde e-fatura kesebilirler. Üstelik aylık 175 yıllık 2100 kontör hediyesiyle! 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Googleplay Appstore Huawei AppGallery

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

60.000'den fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz. Kullanan her 10 kişiden 9’unun önerdiği Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlamak için tıklayınız.

SMMM’lere Özel Turkcell Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Mali müşavirler ve muhasebeciler mükellefleri ile kendilerine özel oluşturulan kodu paylaşarak Logo İşbaşı yıllık paketlerinin satın alımında %25 indirim ayrıcalığı sağlıyor. Üstelik gerçekleşen her 3 adet satışta 1000 TL her 5 satışta ise 2500 TL Hepsiburada hediye çeki kazanıyor!

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Kampanyadan yararlanmak için Kampanyaya Katılmak İstiyorum butonuna tıklayarak formu doldurabilir veya satis@isbasi.com adresinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Kampanya hakkında merak ettikleriniz ve satış süreciyle ilgili tüm detayları Logo İşbaşı müşteri destek uzmanları sizlere aktaracaktır.

Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Yapılan satışlar doğrultusunda kazanılan Hepsiburada çekleri satış yapılan ayı takip eden ay teslim edilir, teslim edildikten sonra 12 ay boyunca Hepsiburada satıcılı ürünlerde kullanılabilir.

Kampanya Koşulları:

●Turkcell SMMM Kampanyası ile Logo İşbaşı yıllık paket alımlarında %25 indirim uygulanacaktır.
● Mali müşavirler kendileriyle paylaşılan Logo İşbaşı yıllık paketlerde geçerli %25 indirim sağlayan kodu ödeme esnasında kullandığında, mükellefleri %25 indirimli avantajdan yararlanacaktır.
● Kampanya kapsamında mali müşavirlerin kendileriyle paylaşılan kodu kullanarak gerçekleştirilen her 3 adet satışta 1000 TL, her 5 adet satışta 2500 TL Hepsiburada hediye çeki kazanır.
● Hediye çeki kazanabilmek için Logo İşbaşı satışının ödeme adımında mutlaka mali müşavirlerin kendisi ile paylaşılan kodu girmesi gerekmektedir. Kod girilmeyen satışlarda hediye çeki hesaplaması da gerçekleştirilemeyecektir.
● Hepsiburada hediye çeki 12 ay süresince Hepsiburada satıcılarından alınacak ürünlerde kullanılabilir.
● Satın alma süreci www.isbasi.com üzerinden ücretsiz deneme üyeliğinin başlatılmasından sonra gerçekleşir.
● Ücretsiz deneme üyeliği başladıktan sonra Logo İşbaşı hesabına giriş yapılır. Ayarlar>Firma Bilgilerim>Abonelik Bilgilerim adımlarından müşteri ihtiyacı olan paketi seçer, ödeme adımında mali müşavir kodu girilir ve ödemenin müşterinin kart bilgileri girilmesiyle sonuçlanır.
● Kampanya 30.04.2024 tarihine kadar geçerlidir.
● Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
● Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkı TURKCELL ve LOGO YAZILIM SAN.VE TİC.A.Ş 'de saklıdır.
● Taraflar, bu Kampanya’yı dilediği zaman müşterilere önceden haber vermeksizin durdurma, Kampanya süresinde ve/veya Kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.
● Üyelik ve satış süreciyle ilgili Logo İşbaşı Müşteri Destek Uzmanlarına ücretsiz olarak 0262 679 88 00 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez