e-Faturaya Geçiş İçin
e-İmza Logo İşbaşı’ndan HEDİYE!

On binlerce işletmenin tercihi Logo İşbaşı’nın e-Dönüşüm ve Ön Muhasebe Paketini e-İmza HEDİYESİ ile kullanmaya başlayın, rahat edin! Üstelik ücretsiz e-fatura kurulumu ve yıllık 2100 e-fatura kontör hediyesi fırsatıyla!

Ücretsiz Deneyin
e-Faturaya Geçiş İçin<br>e-İmza Logo İşbaşı’ndan HEDİYE!

Özellikler

15 Dakikada e-Faturaya Geçin Üstelik e-İmza Hediye!

15 Dakikada e-Faturaya Geçin Üstelik e-İmza Hediye!
Harika!
İşbaşı App Rating
+4000 değerlendirme
Loog Logo Logo

Logo İşbaşı Nedir?

Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı’nı ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamalar aracılığıyla deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemek için tıklayın. Mobil uygulamalarımızı indirmek için tıklayın. Googleplay Appstore Huawei AppGallery

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

60.000'de fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz. Kullanan her 10 kişiden 9’unun önerdiği Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlamak için tıklayınız.

e-İmza Nedir?

Elektronik belgelerin düzenlenmesi, gönderilmesi ve saklanması sırasında güvenlik sağlayan bir elektronik imza çeşididir. Kâğıt fatura yerine elektronik ortamda düzenlenen ve saklanan e-faturaların geçerliliğini, bütünlüğünü ve kimlik doğrulamasını sağlayan e-imza resmi olarak kabul edilebilir bir elektronik belgenin oluşturulmasına yardımcı olur.

e-Faturaya Nasıl Geçilir?

Logo İşbaşı ile e-Faturaya geçmek çok kolay! E-Fatura başvuru aşamasından e-fatura kullanımına kadar olan tüm süreçte ve sonrasında alanında uzman e-dönüşüm danışmanlarımızın desteği ile 15 dakika da e-faturaya geçişinizi tamamlayabilir, anında e-faturanızı kesip gönderebilirsiniz. Üstelik yıllık 2100 e-dönüşüm kontörü de hediye!

e-İmza ile Mali Mühür Arasındaki Fark Nedir?

e-İmza ve mali mühür, belgelerin elektronik ortamda güvenliğini sağlayan farklı araçlardır. E-Faturaya geçiş için şirket tipine göre hangisinin kullanılması gerektiğine karar verilebilir. İkisinin birbirinden farkı ise e-imza şahsa verilirken mali mühür kurumsal şirketlere verilmektedir. E-imza kişinin ıslak imzası yerine geçerken mali mühür firmanızın ıslak imzası yerine geçmektedir. Şahıs şirketi sahibi iseniz e-imza ile e-faturaya geçiş yapabilirsiniz fakat limited ya da anonim şirket sahibi iseniz e-faturaya geçiş için mali mühür gerekecektir.

Logo İşbaşı e-İmza Kampanya Koşulları

● Logo İşbaşı Yıllık e-Dönüşüm ve Ön Muhasebe paketi satın alımında bir yıllık e-imza Logo İşbaşı tarafından hediye edilecektir.
● Kampanya sadece e-Dönüşüm ve Ön Muhasebe paketi alımında ve ilk defa Logo İşbaşı aboneliği satın alınmasında geçerli olacaktır.
● Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
● Kampanya kapsamında ücretsiz e-Faturaya geçiş danışmanlığı ve aylık 175, yıllık 2100 e-fatura/e-arşiv fatura kontörü hediye edilecektir.
● Logo İşbaşı e-İmza kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
● Satın alınan paketin iade süresi 14 gündür ve iade edilmesi durumunda e-İmza maliyeti düşülerek iadesi yapılacaktır.
● Logo İşbaşı paketleri ile ilgili sorularınız için 0262 679 88 00 üzerinden Logo İşbaşı Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.
● Logo İşbaşı kampanya şartlarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
● Logo İşbaşı hakkında detaylı bilgiye internet sitesinden kolayca erişebilirsiniz.

Logo İşbaşı’nın Avantajları Nelerdir?

e-İmza HEDİYESİ ile Maliyetinizi Düşürün

e-İmza HEDİYESİ ile Maliyetinizi Düşürün

e-Dönüşüm ve Ön Muhasebe paketi satın alımınızda bir yıllık e-imza Logo İşbaşı’ndan hediye! Üstelik alanında uzman danışmanlarımızın ücretsiz desteği ile her zaman yanınızdayız!
Ücretsiz e-Fatura Kurulumu ile Rahat Edin

Ücretsiz e-Fatura Kurulumu ile Rahat Edin

Alanında uzman danışmanlarımızla oturduğunuz yerden e-fatura geçin, anında faturanızı kesin ve gönderin! Üstelik yıllık 2100 e-fatura kontörü de hediye.
Yıllık 2100 Kontör Hediye

Yıllık 2100 Kontör Hediye

Alanında uzman danışmanlarımız e-faturaya geçiş sürecini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin, rahat edin. Sonrasında da merak ettiğiniz her şey için yanınızdayız.
Her Yerden Ön Muhasebenizi Yönetin

Her Yerden Ön Muhasebenizi Yönetin

İnternet erişimi olan her yerden kolaylıkla alacak-borç, stok takibinizi gerçekleştirin kime ne ödenecek kimden ne alınacak gibi soruları düşünmeyin, gelir-giderinizi yönetin.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez