CEPTETEB İŞTE ile kolayca üye olun, CEPTETEB İŞTE Süper ile Logo İşbaşı’nı %25 indirimli kullanın!

60.000'den fazla işletme sahibinin kullandığı ve kullanan 10 kişiden 9'unun önerdiği Kolay e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı'nın yıllık paketlerinde CEPTETEB İŞTE müşterilerine özel avantajdan yararlanın!
CEPTETEB İŞTE ile kolayca üye olun, CEPTETEB İŞTE Süper ile Logo İşbaşı’nı %25 indirimli kullanın!

Özellikler

Logo İşbaşı’ndan Avantajlı Fırsat!

Logo İşbaşı’ndan Avantajlı Fırsat!

Logo İşbaşı Nedir?

İnternet erişimi olan her yerden hızlı ve kolay fatura kesmelerine, ister e-fatura ister yazdırarak müşterileriyle paylaşmalarına olanak sağlayan, gelir-gider takibi, cari takibi, stok takibi ve daha birçok özellik barındıran, Logo Yazılım tarafından geliştirilen web tabanlı bir ön muhasebe ve e-fatura programıdır.

Logo İşbaşı’nı Kimler Kullanıyor?

60.000'de fazla işletmenin ön muhasebe ve e-fatura tercihi olan Logo İşbaşı’nı her sektörden kullanan işletme bulunuyor. Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar... Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, daha verimli iş yönetimi için kurulum ve eğitim gerektirmeden Logo İşbaşı’nı saniyeler içinde internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz.

CEPTETEB İŞTE Kampanyası Nedir?

CEPTETEB İŞTE ve Logo İşbaşı entegrasyonuyla uygulamadan çıkmadan İşbaşı’na üye olmanın ayrıcalığını yaşayın. Üstelik CEPTETEB İŞTE müşterilerine özel, Logo İşbaşı yıllık paketleri %25 indirimli! E-Fatura Paketlerinde ücretsiz e-Fatura’ya geçiş danışmanlığı ve aylık 175, yıllık 2100 e-fatura/e-arşiv fatura kontörü, ikili paket satın alımında ise ek olarak 1 yıllık e-imza hediyesiyle hemen üye olun, işletmenizi her an her yerden yönetmenin ayrıcalığını yaşayın.

CEPTETEB İŞTE Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Kampanya kapsamında %25 indirimden yararlanmak için CEPTETEB İŞTE mobil uygulaması üzerinden Logo İşbaşı’na üye olunmalıdır. Üyelik işlemleri tamamlandığında satın alma adımında %25 indirim otomatik olarak tanımlanacaktır. İndirimden faydalanabilmek için ödeme adımında “TEB Kredi Kartı”nızı kullanmanız gerekmektedir. %25 indirim fırsatından yararlanmak için satın alma adımları;

● Satın alma işlemini yapabilmek için öncelikle CEPTETEB İŞTE mobil uygulaması üzerinden Logo İşbaşı’na üye olmalısınız. Uygulamanın kampanyalar alanında yer alan Logo İşbaşı işbirliği ile uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan doğrudan üyelik oluşturabilirsiniz.
● Üyelik işlemleriniz tamamlandığında www.isbasi.com adresinden e-posta ve şifrenizle giriş yapmalısınız.
● Giriş işleminizi tamamladıktan sonra sağ üst köşede bulunan firma adınızın yer aldığı açılır menüden “Abonelik Bilgilerim”e tıklamalısınız.
● Menüde yer alan yıllık paketlerden “E-Dönüşüm”, “Ön Muhasebe” veya “E-Dönüşüm ve Ön Muhasebe” ikili paketinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek “Aboneliği Başlat” butonuna tıklamalısınız.
● %25 indirim bu adımda otomatik olarak tanımlanacaktır ve indiriminiz toplam fiyattan düşecektir.
● Abonelik için gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Ödeme Yap” butonuna tıklamalısınız.
● İndirimden faydalanabilmek için TEB kredi kartınızı kullanarak satın alım yapmalısınız.
Logo İşbaşı paketleri ile ilgili tüm sorularınız için 0262 679 88 00 üzerinden Logo İşbaşı Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Koşulları:

● Kampanya dahilinde 31 Temmuz 2024’e kadar CEPTETEB İŞTE müşterilerine özel, Logo İşbaşı Kolay E-Fatura ve Online Ön Muhasebe Programı yıllık paketlerinde %25 indirim uygulanacaktır.
● E-Dönüşüm Paketlerinde Ücretsiz e-Fatura’ya Geçiş Danışmanlığı ve Aylık 175, yıllık 2100 e-fatura/e-arşiv fatura kontörü hediye edilecektir.
● Kampanya 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
● Kampanyaya katılmak için CEPTETEB İŞTE Süper içerisinden Logo İşbaşı web sitesine direkt olarak geçiş yapabilirsiniz.
● Kampanyadan yararlanmak için ödeme adımında TEB kredi kartı kullanılmalıdır.
● Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
● CEPTETEB İŞTE müşterilerine özel indirim diğer Logo İşbaşı indirimleriyle birleştirilemez.
● Logo İşbaşı paketleri ile ilgili sorularınız için 0262 679 88 00 üzerinden Logo İşbaşı Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.
● TEB ve Logo İşbaşı kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Logo İşbaşı’na Geçmek İçin Çok Neden Var

“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
“e-Fatura ve e-Arşiv Faturaya ekstradan ücret ödemiyoruz.”
Emre Baytar - CrasIT

Logo İşbaşı ile gönderdiğimiz ya da bize gelen e-faturalar için kontör almamıza gerek kalmıyor.

“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
“Artık Excel dosyaları arasında kaybolmuyorum.”
Tuğba Nur Erzurumlu - Creator Station

Firmalarla olan tahsilat ve ödeme takibini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştiriyorum.

“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
“İstediğimiz her yerden verilere anında ulaşabiliyoruz.”
Kerem Erdir - Nerdir Systems

İster ofiste ister müşterimizin yanında tüm bilgiler Logo İşbaşı ile biz neredeysek orada.

14 gün ücretsiz deneyin
Logo İşbaşı kullanan on binlerce firma arasına katılın.
Kredi Kartı Gerekmez