Ön Muhasebe Paketiyle İşinizi Daha İyi Takip Edin!

Avantajlı Teklifimizle Kullandığınız e-Dönüşüm Paketine, Ön Muhasebe Özellikleri Eklemenin Tam Zamanı! Size Özel Teklifimizle Ön Muhasebe Özelliklerini İnternet Erişimi Olan Her Yerde Kullanın!
Ön Muhasebe Paketiyle İşinizi Daha İyi Takip Edin!

Özellikler

Ön Muhasebenizi İstediğiniz Her Yerden Takip Edin

Ön Muhasebenizi İstediğiniz Her Yerden Takip Edin

Şu anda Hangi Paketi Kullanıyorum?

Şu anda e-Dönüşüm paketini kullanıyorsunuz. Logo İşbaşı e-Dönüşüm paketiyle tüm e-Fatura işlemlerinizi tek bir noktadan yapabilmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Paketiniz dahilinde aylık 175/ yıllık 2100 kontör hediyesiyle e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye gönderimi, gelen giden faturaların takibi, kabul ve ret işlemleri gibi özelliklerden faydalanıyorsunuz. Aynı zamanda Android ve IOS Mobil uygulamalarla hem webden hem cepten fatura gönderimi ayrıcalığı yaşıyor, e-Ticaret entegrasyonuyla işlemlerinizi otomatikleştirebiliyorsunuz. Mali müşavirinizle birlikte çalışabileceğiniz Mali Müşavir Paneli’yle tüm fatura işlemlerinizi mali müşavirinize kolayca iletebiliyorsunuz. Online tahsilatlarınızı kontrol edebiliyor, 7/24 ödeme alıyorsunuz.

Ön Muhasebe paketiyse size işletmenizin günlük operasyonlarını yönetmek için büyük bir kolaylık sağlar ve iş süreçlerinizi daha verimli hale getirir. Siz de hemen Ön Muhasebe paketini uygulamanıza ekleyerek tüm iş süreçlerinizi Logo İşbaşı üzerinden tamamlayabilmenin ayrıcalığını yaşayın.

Ön Muhasebe Paketi Nedir? Temel Özellikleri Nelerdir?

Etkili bir işletme yönetiminin en önemli konularından biri de yapılan ön muhasebe işlemlerinin kaydıdır. Logo İşbaşı Ön Muhasebe paketiyle gerçekleştirdiğiniz alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne kolayca erişebilirsiniz.

İşletmenizi yönetirken verilerinizi kağıtlarda ve excel dosyalarında tutmak hem zaman kaybı hem de yaşanabilecek veri kayıpları nedeniyle maddi hasarlar yaratabilir. Ön muhasebe programı kullanarak, işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirken aynı zamanda da maddi hasar riskini en aza indirmiş olursunuz.

Ön Muhasebe Paketini Nasıl Alabilirim?

e-Dönüşüm paketini kullanan müşterilerimize özel olarak hazırladığımız avantajlı teklifle önceki haklarınızı kaybetmeden ikili pakete geçiş yapabilirsiniz. Üstelik 1 yıllık e-İmza hediyesiyle ortalama 1700 ₺ indirimle. Detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Ön Muhasebe paketini kullanan müşterilerimiz stok takibi, borç ve alacak takibi, banka takibi gibi tüm işlemlerini kolayca tek bir noktadan yönetebiliyor. e-Ticaret, 15’den fazla banka ve CRM entegrasyonlarıyla işlerini otomatik hale getiriyor, maliyetlerini düşürüyor ve zaman tasarrufu sağlıyor. Nakit yönetimi özellikleriyle kolayca kasa ve banka takibi yapıyor. Akıllı fiş okuma özelliğiyle giderlerini tek tuşla kayıt altına alıyor, işine odaklanmanın tadını çıkarıyor. Siz de hemen Logo İşbaşı’nın avantajlarla dolu özelliklerinden faydalanabilmek için formu doldurun size özel fiyat teklifimizden yararlanın.

Dijital Dönüşüm İçin Doğru Paket

Günümüz dünyasında dijital dönüşüm işletmeler için kaçınılmaz bir adım haline geldi. Gelişen teknoloji ile her geçen gün daha fazla rekabetle baş etmek zorunda kalan işletmeler işlerini dijitale taşıyarak zamandan tasarruf ediyor. Artan zamanını işine daha fazla odaklanabilmek için kullanıyor. Bu sayede iş süreçlerini optimize ediyor ve rekabette öne çıkarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Maliyetleri azaltmak ve gelirleri artırmak tüm işletmeler için ortak bir hedef. Tüm bunları yaparken doğru uygulamaları kullanmak ve daha verimli iş süreçleri oluşturmak gerekiyor. Logo İşbaşı’nın sunduğu Ön Muhasebe paketi işte tam da bu ihtiyaca yanıt veriyor. Siz de e-Fatura müşterimiz olarak paketinize ön muhasebe hizmetini ekletmek ve Logo İşbaşı’na saniyeler içinde tüm verilerinizi aktararak dijitalleşmenin keyfini sürmek için hemen avantajlı fiyat teklifimizden yararlanın.

Siz Neredeyseniz Logo İşbaşı Yanınızda

Her Yerden Ön Muhasebenizi Yönetin

Her Yerden Ön Muhasebenizi Yönetin

İnternet erişimi olan her yerden kolaylıkla alacak-borç, stok takibinizi gerçekleştirin kime ne ödenecek kimden ne alınacak gibi soruları düşünmeyin, gelir-giderinizi yönetin.
Ürünlerinizin Stok Bilgisini Her Yerden Takip Edin

Ürünlerinizin Stok Bilgisini Her Yerden Takip Edin

Firmalarınızın sattığı ürünlerinize ait stok bilgisini detaylı olarak takip edin ve satışın azalmasına izin vermeyin.
Firma Raporları ile İşlerinizi Optimize Edin

Firma Raporları ile İşlerinizi Optimize Edin

Ürünlerinize ait ciro akış raporu, stok raporu, ürün aktarımı raporlarını görüntüleyerek işlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.
Entegre e-Fatura Sistemiyle İşinizi Her An Takip Edin

Entegre e-Fatura Sistemiyle İşinizi Her An Takip Edin

Gelen/Giden e-Faturaları kontrol edin, müşterilerinizden online tahsilat alın. Entegrasyonlarla işlerinizi otomatikleştirmenin keyfini çıkarın.