Faturalarınızı mobil ortama taşıyın, hayatınızı kolaylaştırın!

e-Arşiv fatura ile kağıt faturayı hayatınızdan çıkartın.

  • e-fatura
    Elektronik ortam

    e-Arşiv fatura ile, e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize ve tüketicilere kestiğiniz faturaları da elektronik ortamda göndermenin ve saklamanın kolaylığını yaşayın.

  • kargo yok
    Kargo masrafından kurtulun

    İş hayatınızdan kargo masrafları ve takibini çıkarın.

e-fatura
e-fatura

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım şirketi Logo Yazılım tarafından geliştirilen Logo isbasi.com ön muhasebe yazılımlarında yeni bir dönem başlatıyor. Türkiye’nin, mobilde sesli komutla fatura kesen ilk ve tek uygulaması olma özelliğini de taşıyan Logo isbasi.com, hazır fatura şablonları yardımıyla saniyeler içinde satış faturası düzenleme imkânı sunuyor.

İster mobil uygulamalar ister web üzerinden anında kağıt ya da elektronik fatura kesme, kaydetme, gönderme ve çıktı alabilmeyi mümkün kılan Logo isbasi.com ile borç/alacak takibi, tahsilat, kasa ve banka takibi gibi ön muhasebe işlemleri yakın zamanda online olarak takip edilebilecek. e-Fatura ile anında faturalarınızı ulaştıran ve faturaları fiziki olarak saklamaktan kurtulduğunuz uygulamalarımız ile artık matbaada fatura bastırmanıza ve sonrasında kargo/posta ile uğraşıp masraf yapmanıza gerek kalmıyor.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Faturalarınızı hızlıca hazırlayın, iş için gerekli zaman size kalsın.

ÜCRETSİZ KAYIT OL